zvoľte si
dizajn
stránky

Banán Čokoláda

V medzinárodnom finále frankofónnej piesňovej súťaže Spievam po francúzsky (Je chante en francais) sme boli úspešní.

V piatok 17. júna 2016 sa  v Ostrave konalo medzinárodné finále frankofónnej piesňovej súťaže Spievam po francúzsky (Je chante en francais). Okrem žiakov a študentov zo Slovenska súťažili v medzinárodnom finále aj ich rovesníci a rovesníčky z Poľska a Česka.
Našu školu úspešne reprezentovala Ema Hutková z III.C triedy, ktorá si v duete s našou bývalou žiačkou Viktóriou Ľuptákovou vyspievala 1. miesto v štvrtej kategórii.
Srdečne blahoželáme!
 
V piatok 17. júna 2016 sa  v Ostrave konalo medzinárodné finále frankofónnej piesňovej súťaže Spievam po francúzsky (Je chante en francais). Okrem žiakov a študentov zo Slovenska súťažili v medzinárodnom finále aj ich rovesníci a rovesníčky z Poľska a Česka.
Našu školu úspešne reprezentovala Ema Hutková z III.C triedy, ktorá si v duete s našou bývalou žiačkou Viktóriou Ľuptákovou vyspievala 1. miesto v štvrtej kategórii.
Srdečne blahoželáme!