zvoľte si
dizajn
stránky

Banán Čokoláda

Absolovent nášho gymnázia v prezidentskom paláci!

SUPERTALENT V BIZNISE

Slovensko má talent, o ktorom ste možno ešte nepočuli. Andrej Pančík patrí medzi najúspešnejších slovenských startupistov. Má len 27 rokov a stihol v zahraničí založiť dve mimoriadne úspešné firmy. Výhodne ich predal a stále pracuje na ich rozvoji. Oba jeho nápady využívajú najväčšie svetové celebrity. Jeden projekt pomáha zbierať peniaze na charitu. Druhý uľahčuje výrobu tričiek a iných reklamných predmetov.

 

"Na dnešnom stretnutí s Andrejom som dostal riadnu dávku optimizmu a na chvíľu som nežil komplikovanou politickou situáciou v krajine. Opäť sa mi potvrdilo, že na Slovensku nám vyrastá množstvo šikovných a kreatívnych ľudí.
Je našou úlohou, úlohou politikov, aby sme na Slovensku vytvárali podmienky pre vzdelanie a rozvoj mladých talentov vo všetkých oblastiach.
Andrej momentálne žije najmä v lietadle medzi Los Angeles a Prahou, kde má kancelárie. Vo svojom tíme má desiatky ľudí zo Slovenska a obzerá sa tu po ďalších talentoch. Veľmi ma potešila jeho ponuka. Je ochotný pomáhať našim začínajúcim podnikateľom. Mnohí potrebujú dodať odvahu a povzbudiť. Slovensko musí pridať, ísť dopredu a preto potrebuje pomoc. Pomoc od ľudí, ktorí dokázali obstáť vo svetovej konkurencii."
Andrej Kiska na stránke FB

PS: Keby vás zaujímalo čo vlastne Andrej vymyslel

link na článok z tvnoviny

link na članok DennikN