zvoľte si
dizajn
stránky

Banán Čokoláda

BENEFIČNÝ TAJÁCKY PUNČ alebo Vianoce, aké tu ešte neboli

  
Ani vy sa už neviete dočkať najkrajších sviatkov v roku? My tiež nie, a preto sme sa ich rozhodli osláviť, ako sa patrí!
 
V priestoroch Gymnázia Jozefa Gregora Tajovského v Banskej Bystrici sa 21. decembra uskutoční už druhý ročník jedinečnej akcie, ktorú majú na svedomí študenti gymnázia.  
“Minulý ročník sa vydaril, tento rok by sme chceli podujatie posunúť na nový, vyšší level,” vyjadrila sa spoluorganizátorka Diana Hlaváčová.  
Návštevníci sa tu rozhodne nebudú nudiť. Počas celého trvania akcie si budú môcť zakúpiť vlastnoručne vyrobené predmety našich študentov, či ich vianočné pečivo. Predávať sa bude aj punč v alkoholickej a nealkoholickej verzii. Keďže Vianoce sú sviatkami lásky, štedrosti a solidarity, celý zisk z predaja sme sa rozhodli venovať Dojčenskému ústavu v Banskej Bystrici. Jedným z hlavných cieľov akcie je vytvorenie obľúbenej tradície (nielen) pre priateľov školy, študentov a najmä bývalých absolventov, aby sem mohli prísť, vychutnať si občerstvenie a užiť si nádhernú vianočnú atmosféru v prospech dobrej veci.    
 
“Dúfame, že sa nám podujatie vydarí a že naň návštevníci budú spomínať s úsmevom,” dodala spoluorganizátorka.
 
Akcia je prístupná širokej verejnosti a organizátori sa na všetkých tešia.